14 лютого (День Закоханих). Романтичний вечір

Наближається одне із свят, яке хоча і є не нашим, Російським, проте «прижився» і став вже, можна сказати, традиційним

Мова йде про день Св. Валентина, або як його ще називають, День Всіх Закоханих.

Як говориться, любові всі віки покірні, а тому, цей день належить не тільки молодому поколінню. Його можуть відзначати всі, причому мова йде не лише про людей, які або одружені, або збираються одружитися.

Немає нічого страшного в тому, що ви своєї хорошої подруги або найкращому другові, піднесете в цей день-знак уваги у вигляді «валентинки».

Валентинка – це самий традиційний подарунок у цей день. Дарувати його можуть все. Але якщо ви одружені, або ж у вас у найближчих планах стоїть відвідування Загсу, то такий захід, як романтична вечеря буде в самий раз.

До проведення даного заходу потрібно підійти з усією, так би мовити, відповідальністю, що б потім не було соромно перед дамою свого серця. Чому кажу про дамі? Справа в тому, що готувати такого роду захід – це все-таки доля чоловіка. Тим більше, якщо хлопець хоче запропонувати руку своєї обраниці, то як не зробити це саме 14 лютого, і саме під час такого романтичного вечері.

Тут можна піти двома шляхами. Перше – організувати тільки вечір для двох. Друге – не лише провести вечір, але і весь день удвох. Другий варіант прийнятний для тих, у кого в цей день вихідний.

Але, так чи інакше, а насамперед почнемо все-таки з ранку. Навіть, збираючись на роботу, ви можете обмінятися валентинками та привітати один одного приємними словами.

Якщо підходити до справи з точки зору сучасних технологій, то відправте вітального СМС. Однак особисте привітання все ж краще телефонних відправлень.

Дивіться також:  Новорічні поробки своїми руками на рік свині 2019

Якщо у вас вільний день, його можна провести разом, сходивши в кіно або театр. Але мені здається, що прогулянки по улюбленому місту з фотоапаратом в руках — немає нічого краще. Під час цього заходу ви не тільки побудете удвох, гуляючи по улюблених місцях, але і зробите цілком чудові знімки, які потім залишаться на пам’ять.

Але ось настає вечір. Яким чином провести його, що б він не просто запам’ятався, а для деяких і послужив початком спільного життя.

Ось, наприклад такі варіанти вечора для двох:

  • Романтичну вечерю при свічках будинку
  • Романтична вечеря в ресторані
  • Вечірка в клубі
  • Виїзд на природу

Звичайно, якщо ви хочете, щоб вечеря була тільки для двох і нікого поруч не було, то вечеря в домашній обстановці – ідеальний варіант. Підійде і пікнік на природі, особливо, якщо у вас є дача.

При цьому, ви можете організувати або інтимний вечір при свічках чи перегляд улюбленої комедії з невеликим застіллям.

У той же час, вечірня прогулянка по місцях свого дитинства – теж чудовий варіант.

Однак, оскільки мова йде все-таки про романтичному вечері, то ми поговоримо про те, як його краще провести.

Без свічок не обійтися ніяк. Хоча б парочку на столі, але поставити треба. А якщо ви красиво прикрасьте ними всю кімнату, то це буде виглядати досить ефектно.

Можна зробити композицію з плаваючих свічок, які скласти в одне велике серце.

Добре будуть виглядати і повітряні кульки. Але тут головне не переборщити. Іноді двох-трьох цілком достатньо.

Неодмінно заздалегідь підготуйте музичний супровід. Якщо ви проводите вечір вдома, то без музики ніяк. Це за умови, що у вас в програмі не перегляд фільму.

Дивіться також:  Новорічні поробки своїми руками на 2018 рік собаки

Музика має бути спокійною і підходити до теми вашого вечора. Оскільки романтичний вечір, відповідно і музика повинна бути такою.

Досить романтичним і пікантним виявиться душ удвох. А якщо у вас велика ванна, наповнена пелюстками троянд, вона приведе в захват вашу половинку.

Ну і звичайно ж, як підсумок всього дня – саме романтичну вечерю. Без нього ніяк. І необов’язково страви повинні бути вишуканими. Швидше, навпаки, це ж не день народження або новий рік. Хороше вино або шампанське та солодощі – ось в принципі і все.

Ви ж не «об’їдатися зібралися, а провести вечір удвох. Можна, звичайно, додати трохи японської кухні. Але не забувайте, що гострі страви, цибулю і часник, можуть потім затьмарити вам продовження вечора.

Отже, це лише деякі, але найбільш приємні моменти для проведення романтичного вечора. А вже де його проводити: вдома, в ресторані або на природі – вибір за вами.

Головне, що б вечір припав до душі обом.

Для тих, хто проводить Романтичний вечір вдома. Вмикайте музику і вечір стане ще романтичніше.

Приємного вечора! Щастя і любові всім!