14 Лютого (День Закоханих)! Як провести з родиною

14 лютого вважається днем всіх закоханих. Це свято відзначають практично у всіх країнах. У Росії його почали відзначати порівняно недавно. Історія цього свята є трагічною. У 3 столітті нашої ери в римській армії не вистачало солдатів, тому імператор заборонив легіонерам одружуватися.

Але військові це живі люди, які закохувалися в молодих дівчат. І таких людей, всупереч імператорським указом вінчав священик Валентин. Також він допомагав коханим помиритися і складати вірші.

Імператор дізнався про діяльність священика, тому засудив його до обезголовлення. За день до своєї смерті Валентин написав любовну записку дочки тюремника, що додає романтичності даній події.

Дивіться також:  14 лютого (День Всіх Закоханих). Романтичну вечерю на двох

У 5 столітті римський імператор оголосив, що 14 лютого буде відзначатися свято, який назвали на честь священика – День святого Валентина.

У нашій країні цей день не є офіційним святом, але закохані пари зізнаються один одному в своїх почуттях, а також підносять подарунки і приємні сюрпризи.

14 лютого дівчина могла зробити пропозицію молодій людині, і якщо він не брав його, то повинен був подарувати жінці сукні з натурального шовку.

У сьогоднішній статті ми розглянемо кілька ідей святкування дня всіх закоханих разом зі своїм чоловіком та дітьми.

Сторінки: 1 2 3 4 5