7 рецептів тонких млинців з дірочками на кефірі

Дуже часто у холодні зимові дні згадуються маленькі «сонечка», які бабуся готувала на сковороді в російської печі. Як ми раділи тонким ажурним млинців!

Кажуть, що млинці з’явилися на Русі, коли одна з господинь не встежила за томившимся в печі чугунком вівсяного киселю, і цей запекшийся хрусткий по краях квасец дуже припало до душі дітворі.

Ніжні блінкі досі улюблені не тільки на Масляну, але і на інші свята. Самі подумайте, який символ достатку для сім’ї досі присутній на весіллях? Звичайно ж «тещині млинці»!

Як готувати млинці. Рецепти тонких смачних млинців на кефірі і на кислому молоці

Зараз можна знайти величезну кількість рецептів приготування приголомшливих млинчиків. Вони смачні як зі всілякою начинкою, з додатковими солодкими і навіть м’ясними інгредієнтами, які так приємно вмочати згорнуті ніжні кругляш, так і в своєму первісному вигляді.

Подивіться деякі з рецептів, які були опубліковані на сайті:

 1. 7 класичних рецептів млинців
 2. Нові рецепти на воді і кислому молоці
 3. 4 рецепта на кефірі і 3 торта
 4. 9 смачних рецептів на молоці з дірочками
 5. 16 класичних рецептів
 6. Найпростіші рецепти
 7. З м’ясом і сиром
Дивіться також:  Рецепти випічки млинців на молоці на Масляну 2019

Ну а тепер сьогоднішні.

Меню:

 1. Рецепт млинців з дірочками
 2. Заварні млинці
 3. Рецепт млинців на кефірі
 4. Тонкі млинці з дірочками — рецепт на кефірі
 5. Млинці на кислому молоці
 6. Млинці на кефірі з окропом
 7. Відео — Тонкі млинці в дірочку на кефірі з окропом

Секрет тонких ажурних млинців полягає в тому, що готуються вони на кефірі. Містяться в ньому біфідум-лакто-бактерії продовжують робити тісто ще краще не тільки в момент його закладу, але і в процесі смаження.

Готувати їх дуже і дуже просто. Добре змішати всі інгредієнти до стану дуже рідкої сметани, а потім тільки й встигай, що наливай тісто на сковороду і вчасно перевертай та знімай.

Домочадці зазвичай як воронята налітають на це ласощі ще тоді, коли ти їх тільки і встигаєш, що скидати з вогню. У цей момент «сонечка» особливо смачні – хоча вони ще обжігающе гаряча, але немов дихають і манять своїм запахом.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8