Голий торт – 7 рецептів приготування в домашніх умовах

Сьогодні хітом продажів і замовлень на різні урочистості, починаючи від днів народжень і закінчуючи весіллям, став голий торт. Назва, звичайно, незвичайне, але сам торт виглядає чудово – коржі, промазані великою кількістю крему зі збитих вершків і прикрашені фруктовими асорті. Таке ласощі здивує своїм смаком, якістю, незвичайним прикрасою, а також порадує іменинника і молодят.

«Голий» весільний торт

Здавалося б, здивувати ласунів і любителів викладати фото їжі в Instagram вже нічим. Однак кондитери пішли на хитрість і створили голий торт. Таку назву він носить за рахунок того, що коржі не покриваються кремом, а лише промащуються між один одним. Крім того, у складі використовуються виключно натуральні інгредієнти, а прикраса буває як з ягід і фруктів, так і з квітів.

Дивіться також:  Тісто для рогаликів – 6 простих рецептів ніжного і смачного тіста

Популярність таких тортів зростає і серед молодят. Вибрати дизайн, прикраса, смак і кількість коржів можна самостійно. Гості будуть в захваті від такого природного і красивого ласощі. Його можна замовити в спеціалізованих кондитерських або ж приготувати в домашніх умовах, не обмежуючи політ фантазії.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9