Що подарувати чоловікам на 23 лютого. Подарунки для рідних і колег

Початок року багатий на свята. Здається, зовсім недавно відсвяткували Новий рік і Різдво і ось вже на підході новий свято – 23 лютого.

Вибір подарунків для чоловіків справа не проста.

По-перше, хочеться, щоб подарунок був не простий дрібничкою або формальністю.

По-друге, для колег -чоловіків подарунок не повинен носити занадто особистий (або інтимний характер, але при цьому він повинен враховувати індивідуальність кожного чоловіка.

По-третє, важливу роль відіграє і цінова складова.

Проте і при таких обмеженнях можна вибрати гідний подарунок справжнім чоловікам-колегам.

Ідеї і картинки недорогих подарунків хлопцям та чоловікам, а також рецепти страв, які ви можете приготувати своїми руками

Давайте розглянемо декілька варіантів подарунків.

1. Оригінальні подарунки

Що ж оригінального можна подарувати чоловікові? Варіантів багато, якою вибирати вирішувати вам.

Підберіть комплект іграшкових солдатиків.

Скільки б чоловікові не було років, в душі він завжди залишається маленьким хлопчиком, який не проти пограти в солдатиків.

За формою солдатики можуть бути самими різними і в різних званнях. Можна дарувати їх згідно з положенням колеги в компанії. Наприклад, начальнику – солдатика-генерала, а кур’єру солдатика-рядового.

Ви запитаєте, яку корисність несуть в собі звичайні солдатики? Щонайменше — піднімуть настрій, дадуть відчути себе маленьким, а в подальшому вони стануть новою іграшкою для дитини, з яким разом можна в них пограти.

Дивіться також:  Солодкі новорічні подарунки на 2019 рік своїми руками

Оригінальним подарунком будуть – пряники. Ті з жінок, хто вміє пекти, то їх можна зробити власними руками, а можна замовити чи купити (правда для цього треба буде побігати по магазинах). Зате скільки приємних хвилин можна доставити чоловікам, якщо піднести їм «особливий військовий» пряник.

Оригінальним подарунком буде набір штучок…..закатанный в банку. Такий подарунок вразить чоловічу уяву і захопить жіночої кмітливістю і почуттям гумору.

Знайти фото чоловіків, з якими ви працюєте, не складе труднощів, а ось що можна з ними зробити застосувавши кмітливість та відмінне жіноче почуття гумору.

Відмінним варіантом подарунка всім чоловікам колективу буде організація корпоративу на свіжому повітрі (звичайно, якщо дозволяє погода). Ви можете організувати виїзд на зимову рибалку або лижний похід. Якщо у вас молодіжний колектив, можна відшукати пригодницький квест і весело провести час. А можна просто відправити чоловіків в баню! Повірте, їм має сподобатися така ідея!

Все це ви можете виконати і з рідними чоловіками, вони теж навряд чи відмовляться від таких чудових подарунків.

Сторінки: 1 2 3