Що подарувати чоловікам на 23 лютого. Подарунки для рідних і колег

Початок року багатий на свята. Здається, зовсім недавно відсвяткували Новий рік і Різдво і ось вже на підході новий свято – 23 лютого.

Вибір подарунків для чоловіків справа не проста.

По-перше, хочеться, щоб подарунок був не простий дрібничкою або формальністю.

По-друге, для колег -чоловіків подарунок не повинен носити занадто особистий (або інтимний характер, але при цьому він повинен враховувати індивідуальність кожного чоловіка.

По-третє, важливу роль відіграє і цінова складова.

Проте і при таких обмеженнях можна вибрати гідний подарунок справжнім чоловікам-колегам.

Ідеї і картинки недорогих подарунків хлопцям та чоловікам, а також рецепти страв, які ви можете приготувати своїми руками

Давайте розглянемо декілька варіантів подарунків.

1. Оригінальні подарунки

Що ж оригінального можна подарувати чоловікові? Варіантів багато, якою вибирати вирішувати вам.

Підберіть комплект іграшкових солдатиків.

Скільки б чоловікові не було років, в душі він завжди залишається маленьким хлопчиком, який не проти пограти в солдатиків.

За формою солдатики можуть бути самими різними і в різних званнях. Можна дарувати їх згідно з положенням колеги в компанії. Наприклад, начальнику – солдатика-генерала, а кур’єру солдатика-рядового.

Ви запитаєте, яку корисність несуть в собі звичайні солдатики? Щонайменше — піднімуть настрій, дадуть відчути себе маленьким, а в подальшому вони стануть новою іграшкою для дитини, з яким разом можна в них пограти.

Оригінальним подарунком будуть – пряники. Ті з жінок, хто вміє пекти, то їх можна зробити власними руками, а можна замовити чи купити (правда для цього треба буде побігати по магазинах). Зате скільки приємних хвилин можна доставити чоловікам, якщо піднести їм «особливий військовий» пряник.

Оригінальним подарунком буде набір штучок…..закатанный в банку. Такий подарунок вразить чоловічу уяву і захопить жіночої кмітливістю і почуттям гумору.

Дивіться також:  Вироби на Новий рік - зробіть своїми руками

Знайти фото чоловіків, з якими ви працюєте, не складе труднощів, а ось що можна з ними зробити застосувавши кмітливість та відмінне жіноче почуття гумору.

Відмінним варіантом подарунка всім чоловікам колективу буде організація корпоративу на свіжому повітрі (звичайно, якщо дозволяє погода). Ви можете організувати виїзд на зимову рибалку або лижний похід. Якщо у вас молодіжний колектив, можна відшукати пригодницький квест і весело провести час. А можна просто відправити чоловіків в баню! Повірте, їм має сподобатися така ідея!

Все це ви можете виконати і з рідними чоловіками, вони теж навряд чи відмовляться від таких чудових подарунків.

2. Потрібні подарунки

Вище вже говорилося, що можна подарувати подарунок, який може стати в нагоді чоловікові в його повсякденному житті.

Наприклад, флешка потрібна завжди, і ніколи не буде зайвою. Можна знайти оригінальні варіанти цього аксесуара і презентувати їх молодим і більш дорослим чоловікам, а також колегам на вечірці або корпоративі.

Потрібне, оригінальним і смішним одночасно буде такий звичайний презент, як рушник. Родзинка полягає в тому, що складено і оформлено воно незвичайним чином. Зробити це зовсім не важко!

Помітили, яким оригінальним і незвичайним прикрасою святкового столу можуть стати звичайні рушники?

У будь-якого чоловіка є хобі і якщо подарувати щось потрібне для чоловічого захоплення, то чоловічий подяки вам не буде межі.

Це може бути банний комплект любителю лазні, набір блешень любителя риболовлі, шахи, доміно, постер з улюбленим футболістом…..перераховувати можна довго, краще всього пригадати, чим захоплюються ваші чоловіки. Навіть звичайна кружка з відповідною чоловічим ім’ям може стати потрібним подарунком – всі в колективі будуть знати, хто господар гуртки.

3. Святковий стіл

Чим можна завоювати серце чоловіка? Відомо чим, смачною їжею! Накритий стіл з безліччю смакоти сподобатися будь-якому чоловіку. Зауважимо, що багато страви жінки можуть приготувати самі, що менше позначиться на святковому колективному бюджеті. Якщо ж у жінок немає бажання возитися на кухні, то завжди можна вдатися до замовлення їжі в який-небудь надійної компанії.

Дивіться також:  У чому зустрічати Новий рік 2019 рік Жовтої Свині

Тут ми пропонуємо кілька смачних рецептів на святковий стіл.

4. Театральне привітання

Одним з варіантів вітання чоловічої частини вашого колективу можна зробити театралізована вистава. Як це втілити в життя – вирішувати вам. Один з варіантів – це зняти вітальне відео.

Або розіграти вітальну міні-сценку. За основу, або як приклад можна взяти з відео, розташованого нижче.

Що б не вирішив ваш «жінрада» з приводу привітання і подарунків чоловікам, головним залишається завжди щирість, не формальність і з якою ви підходите до цієї справи і дружнє ставлення до чоловіків. Спробуйте, і отримаєте ось таку реакцію:

Подаруйте чоловікові віршик.

І обов’язково трошки похваліть.

З Святом всіх чоловіків і жінок. Всього всім самого найкращого!

Мирного неба над головою! І будьте щасливі!