Солодкі новорічні подарунки на 2019 рік своїми руками

Ну який же Новий рік без солодких подарунків?! Ще з дитинства, прокидаючись рано вранці, ми знаходили під ялинкою ту саму шарудливі упаковку з заповітними вкусняшка. Тоді здавалося, що нічого смачнішого і не придумаєш, адже це приніс сам Дідусь Мороз. Моя мама казала мені, що він готує їх сам, у своїй кулінарної майстерні спеціально для мене. Мене завжди охоплювала невимовна гордість за те, що сам Дід Мороз приготував для мене цю гору цукерок і шоколаду.

Ми дорослішаємо, а теплі традиції так не хочеться скасовувати. Зараз вже я сама, в новорічні свята, підкладаю під ялинку різні солодощі і бачу, як дітки радіють і щоразу дивуються: «Та невже Дідусь зробив це сам?!». Неіснуючу місію Діда Мороза виконую, звичайно ж, я. Солодощі для дітей, близьких і гостей я готую сама. Адже це подвійно приємно і захоплююче. Готувати їх можна всією сім’єю, на подарунки бабусям, дідусям і друзям.

Дивіться також:  14 лютого - Оригінальні листівки та поздоровлення

Сьогодні я покажу вам кілька варіантів, як приготувати і оформити смачний подарунок на Новий рік. Виходить нічим не гірше, а навіть краще і якісніше магазинних частувань. Адже ви готуєте їх з перевірених продуктів, з душею і любов’ю.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7