23 лютого – Найкраще чоловіче меню в честь свята

Зима багата на свята! І, мабуть, самим останнім у низці улюблених народом святкових днів буде дата, в яку ми всі вітаємо сильну половину людства. Якщо раніше 23 лютого був суто професійне свято військових усіх родів військ, то зараз він негласно став днем вшанування всіх чоловіків від мала до велика – адже вони всі в тій чи іншій мірі є нашими захисниками.

А адже хоча б один раз на рік (не рахуючи дня народження) так хочеться порадувати дорого і улюбленого чоловіка святковим меню, складеним спеціально для нього. Так уже повелося, що чоловіки віддають перевагу ситні страви, тому пропонуємо вам варіант меню з усіх видів страв (від закуски до спеціального напою), які ви зможете сміливо приготувати.

Дивіться також:  Торти на 8 березня. 5 рецептів тортів на 8 березня з фото

А якщо таке меню з якихось причин не виходить, але чоловіка хочеться ситно нагодувати у будь-якому випадку, подивіться нашу минулу статтю про армійську їжу — Макарони по-флотськи.

Не обов’язково весь день провести на кухні, прагнучи відтворити повне меню, щоб звалити чоловіка наповал кількістю калорій на диван. Можна вибрати найбільш переважні із запропонованих рецептів і, пов’язавши красивий фартух, взятися за справу.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7