Чебуреки. 7 найбільш вдалих рецептів домашніх чебуреків

Чебуреки з м’ясом – це смачна і ситна альтернатива звичайним пиріжків. Це традиційне блюдо тюркських і монгольських народів. Люблять їх і на Кавказі. Ну а в даний час в містах продаються на кожному кутку по моєму, хоча чебуреками це назвати важко. Тому ми будемо їх готувати вдома.

Для їх приготування знадобиться не так багато часу. Плюс до всього, існують полегшені рецепти, завдяки яким їх може приготувати навіть школяр.

Головними складовими є тісто і м’ясо. В більшості випадків використовується прісне тісто, але багато хто воліє заварний аналог. Щоб надати пористості, то можна додати розпушувач, горілку або масло.

Дивіться також:  Пиріжки з капустою — оригінальні рецепти приготування

Справжні чебуреки готуються з м’ясом, сьогодні найчастіше використовують свинину і яловичину, а в деяких випадках і курку. Все залежить від ваших можливостей і переваг. Хоча роблять і з картоплею, грибами, капустою, сиром та іншими начинками.

У традиційній рецептурі м’ясо дрібно нарізається, ну а ми, як відомо, в основному використовуємо фарш. Смажимо ми на рослинному маслі, а традиційно використовується баранячий жир (або інший тваринний жир).

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7