Короп в духовці — рецепт смачної запеченої риби

Короп, запечений в духовці — дуже смачний і корисний обід. Щоб рибка вийшла ідеальною, потрібно відповідально підійти до її вибору. Багато воліють купувати живого коропа і обробляти його безпосередньо перед приготуванням. Але не всі можуть наважитися працювати з живою рибою.

В цьому випадку краще вибирати охолоджену, не заморожену рибу. Якщо ж вам все ж доведеться готувати замороженого карпа, його потрібно повністю розморозити при кімнатній температурі або в холодильнику. Повторно заморожувати рибу не слід, інакше вона буде сухою і втратить частину натурального смаку і вітамінів.

Запекти рибку на обід або вечеря — завжди відмінна ідея. Особливо в тих сім’ях, де рибні страви користуються попитом. А головне, приготування не займає багато часу, коштів і сил. Ви можете запекти коропа з овочами, лимоном та іншими супутніми продуктами. Головне, щоб складу страви підходив вашим смаковим уподобанням.

Дивіться також:  Салат з креветками – 4 оригінальних рецепта на Новий Рік

Я вже писала про запеченої в духовці горбуші, але сьогодні я підібрала для вас цікаві та смачні рецепти запеченого коропа в духовці. Вибирайте найбільш вподобаний і починайте творити. Від себе раджу спробувати кожен, адже всі вони прості і смачні.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6