Новорічне меню 2019 — фарширована риба на пательні

Скільки себе пам’ятаю останні 20-30-40, а може й більше років, святкування жодного Нового року не обходилось без цієї страви. Я знаю що у багатьох сімей на свято, як правило, багато одних і тих самих, коханих всією сім’єю страв, кожен рік. А на Новий рік тим більше, рідко хто обійдеться без салату олів’є, чи оселедця під шубою, в тому числі і нашим блюдом, яке називається дуже просто ― Фарширована краснопірка.

Фарширувати можна різну рибу це і судак, короп, товстолобик, щука. Ми фаршируємо зазвичай червоноперку так як вона дуже смачна, її у нас багато, шкіра у неї товста, це важливо. Це звичайно не просте блюдо і треба потрудитися, щоб його приготувати. Але дивлячись на те, як наминають цю рибу ваші домашні, ви забудете про всі труднощі, які були і будете раді і горді, що ви зуміли це приготувати.

Дивіться також:  Салат з крабовими паличками і кукурудзою - класичний рецепт

Звичайно, часто цю рибу готувати не будеш. Але тим і цінне це страва, що їж не часто, дуже смачне і вже точно знаєш, що воно буде на Новий рік. Тим більше на рік Вогняного Півня рибу треба ставити на стіл обов’язково, він це любить. Я прочитав це в дуже цікавій статті на сайті секрети домоводства від Маргарити. Прочитайте і ви, там багато корисних порад, як зустрічати і яке повинно бути меню.

Закінчуємо розмови, починаємо готувати це не дуже просте, але дуже смачне блюдо.

Сторінки: 1 2 3 4