Прості і смачні салати з кальмаром ― 2 рецепта з фото

Кальмар — це диво. Ще точніше чудо — юдо, якщо на нього подивитися вживу, а не на тушку, яку ми звикли бачити. Ну а якщо говорити серйозно, то кальмар відноситься до групи молюсків, по науковому визначенню і до групи морепродукти, з кулінарного визначенням.

Калорійності майже ніякої, в м’ясі 80% становить білок, в ньому безліч амінокислот, є вітаміни В і РР, йод, фосфор, залізо.

Продаються кальмари як правило заморожені, в двох видах — очищені і неочищені. З головою і безголовы. Ми зазвичай беремо неочищені, і не тому що вони дешевші, а тому, що очищені вже піддалися обробці при очищенні і білок трохи схопився. Тушка стає пружною. Неочищені дуже легко чистяться. Так що ніяких проблем, беріть, що вам подобається. Деякі мої знайомі ну дуже не люблять чистити.

Хтось ніколи не те що не їв, навіть не бачив кальмар, а хтось бачив, але боявся брати щось страшненька. Будь ласка дивіться фото, читайте по пунктах і ви зможете приготувати дуже смачну страву.

З кальмаром роблять всі, і смажать-парять, і варять, і запікають. Особливо популярною стравою є кільця кальмара смажені в паніровці. У багатьох країнах вони подаються в будь-якому ресторані. Також дуже гарні котлети, зрази, фаршировані тушки. І ще багато іншого.

Дивіться також:  Форель запечена в духовці — 7 рецептів приготування

Ну і звичайно найпопулярнішими стравами є всілякі салати з кальмаром. Ми вже знаємо, що кальмар це майже чистий білок і тому він чудово поєднується майже з будь-якими продуктами і навіть гострі перці, допомагають йому в деяких стравах розквітати, а не заглушати його смак.

Останнє, що хочу сказати в передмові, це найважливіше для нас — як його готувати? А готувати його дуже просто. Подробиці ви дізнаєтеся нижче. Але найважливіша деталь, це те, що готується кальмар дуже швидко.

Будь ласка, запам’ятайте, що середня тушка опускається в киплячу воду і варять не більше півтора, двох з половиною хвилин. Не бійтеся, що буде сирої, це білок, він схопиться моментально. Якщо дуже велика тушка, це може бути до 3 хвилин. Якщо будете тримати довше, м’ясо буде як гумове. Як тільки кальмар з плоского перетворюється в цілий, під дією температури, він вже практично готовий.

Страви з кальмара ми обов’язково готуємо на Новий рік. Особливо добре вони «йдуть» на наступний день, так як є особливо ще не хочеться, після ситного нічного вечері, але закусити чим небудь не проти. Ось тут і потрібні легкі, але ситні страви, які ми з вами зараз і приготуємо.

Сторінки: 1 2 3