Кращі страви на масляну з покроковими рецептами приготування

Масляна — це стародавнє слов’янське свято, коріння якого йдуть так далеко в минуле, що ніхто точно не знає, коли він з’явився. Багато дослідників вважають, що в давні часи Масляну святкували пізніше — вона символізувала закінчення зими і початок родючого сезону.

Масляна святкується тиждень, причому для кожного з днів передбачений свій спеціальний сценарій — зустріч, загравання, лакомка, розгул, тещині вечірки, зовичні посиденьки, проводи. Перші три дні звуться Вузької Масляною, решта — Широкою. Кульмінацією святкування, як ми знаємо, є спалення опудала зими, що і символізує її швидке закінчення. Часто буває так, що передчасно символізує.

Дивіться також:  Як правильно їсти хінкалі: секрети і традиції

Страви на масляну — покрокові рецепти

В масляну не їдять м’яса. Головним символом цього свята є, звичайно, млинці, яких існує незліченна кількість — пшеничні, гречані, манні, дріжджові, на заквасці, заварні, з припеком і прочая, і прочая. Але про млинці всі і так знають, а ми спробуємо розібратися, що приготувати на масляну, крім млинців. Доречними на столі вареники з картоплею або сиром, картопляні деруни. Ну, і, зрозуміло, різна випічка — без неї свята не бути. Сайт Smach.com.ua пропонуємо вам цікаву підбірку рецептів на масницю.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8