Рецепти швидко і смачно фаршированих баклажанів

Кожній хазяєчці знайома ситуація, коли терміново потрібно приготувати щось смачне, ситне і при цьому гідне святкового столу. У таких випадках мене завжди виручають наші улюблені фаршировані баклажани. Можна начинити їх безліч начинок. Найчастіше, це м’ясний фарш, обсмажені шматочки курки, овочі або гриби. Але головною родзинкою є хрустка шапочка з тягучого сиру. А можна і просто посмажити.

Багато уникають приготування баклажанів, вважаючи їх вибагливим овочем. Насправді, це зовсім не так. Єдина неприємна особливість цього овочу — гіркота. Але і ця неприємність не завжди має місце бути. Вони можуть гірчити тільки в тому випадку, якщо врожай був зібраний пізніше, ніж через півтора місяці з дня утворення перших зав’язей. Таким чином, якщо ви впевнені в тому, що ваші овочі були вчасно зірвані з куща, то можна готувати без попередніх підготовок.

Дивіться також:  Ікра з баклажанів – 6 рецептів смачної овочевої закуски

Якщо ж ви купили їх у супермаркеті і не знаєте, чи можуть вони давати гірчинку, просто зробіть наступне. Очищені або нарізані овочі потрібно натерти сіллю або замочити з солоній воді. Речовина, яка викликає псування смаку, вийде разом з рідиною вже через 20-30 хвилин.

Їх також можна замінити кабачками. Але мені більше подобаються саме баклажанчікі. Вони більш витончені і пікантні на смак. Зараз я познайомлю вас із самими смачними рецептами фаршированих баклажанів, які ми з вами запечемо в духовці.

Сторінки: 1 2 3 4 5