Як фарбувати яйця в цибулинні – народні способи

Головний атрибут Великодня — яйця: крашанки й писанки. Фарбування яєць перед святом стає справжнім ритуалом. Як фарбувати великодні яйця відомо багатьом господиням, оскільки способи фарбування в сім’ях передаються із покоління. Господиням залишається тільки вибрати як фарбувати яйця в цьому році. Сайт Smach.com.ua підготував для вас кілька способів фарбування яєць в цибулинні.

Підготовка до фарбування яєць

Курячі яйця перед фарбуванням потрібно неодмінно вимити, бажано з милом і щіточкою. Тримати яйця в киплячій воді потрібно не менше 10 хвилин. Збудники сальмонельозу, віддають перевагу курячі яйця, дуже стійкі до зовнішніх впливів, і при варінні починають гинути лише через 5 хвилин.

Дивіться також:  Що приготувати на 23 лютого - рецепти смачних страв

Яйця, вийняті з холодильника, повинні зігрітися до кімнатної температури. Заливати яєчка потрібно холодною водою, в яку додають 1 столову ложку солі, щоб при варінні шкаралупа не лопнула.

Після варіння яєчка потрібно остудити і обов’язково знежирити, протерши їх спиртом — фарба ляже рівніше. Руки перед роботою також потрібно вимити з милом: будь жирний слід порушить малюнок.

На білих яйцях фарби яскравіші, на темні тони вийдуть більш приглушеними. Яєчка з коричневою шкаралупою міцніше білих.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6