Баклажани на зиму – 5 оригінальних рецептів заготовки

Я вітаю всіх, кого хвилює тема підготовки смачних і корисних заготовок овочів на зимовий період. Почалася пора, коли повним ходом господині варять, парять і консервують овочі. Більшість роблять це за своїм перевіреним і вивченим рецептами. Але погодьтеся, бажання спробувати щось нове виникає у кожної.

Красиві «сині» овочі — як у народі називають баклажани, смачні і корисні, до того ж вони містять у собі дуже маленька кількість калорій. Заготовки з нього бюджетны і доступні для кожного. Навіть якщо ви не є щасливим володарем садової ділянки, купити овочі для консервації на зиму, не стане проблемою, а також не вдарить по сімейному бюджету. Зате яке підмога буде в доповнення до домашнього меню.

Дивіться також:  Заготовки на зиму — 4 рецепта компоту з персиків

Закуски з баклажанів виходять завжди дуже апетитними, саме тому найчастіше баночки з ними розходяться у першу чергу. При цьому приготувати заготовки з них зовсім не складно, впорається навіть господиня, яка вперше зайнялася цією справою. А моя добірка цікавих, смачних і перевірених роками рецептів спеціально для вас нижче.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6