Заготовки на зиму — 4 рецепта компоту з персиків

Готуй сани влітку — говорить відома російська приказка! Тому, щоб взимку не нудьгувати по сонячному достатку фруктів, прийшла пора заготовляти смачні компоти. Всупереч всім помилкам, готуються вони дуже просто і легко. Зате у затишні зимові вечори, коли так хочеться зануритися в неповторну літню атмосферу, цю проблему можна вирішити баночкою сонячного компотика з персиків або абрикосів.

Бонусом до освіжаючому напою ви отримуєте ще й смачні плоди. І поїв, попив, і літньої зарядився енергією — краса! У моїй родині такі заготовки користуються особливим попитом. Їх обожнюють і дорослі, і діти. Тому, я кожен рік закриваю кілька десятків банок.

Щоб близькі не занудьгували, я використовую кілька, на мою думку, найбільш смачних рецептів компоту з персиків. Саме ними я і хочу поділитися з вами. Але перед цим хотілося б обговорити дуже важливу деталь — правильний вибір персиків для компоту.

Дивіться також:  Салат з огірків на зиму – рецепти смачних заготовок

На що слід звернути увагу при виборі фруктів:

  1. Аромат. Стиглі, запашні плоди краще підійдуть для закачування. Відкривши таку баночку, аромат буде стояти просто запаморочливий;
  2. Стиглість. Для компотів краще підійдуть стиглі і солодкі фрукти. Недостиглі, зелені плоди більше згодяться для заготівлі цукатів;
  3. Твердість. Знадобляться щільні і тверді особини. М’які, переспілі персики швидко руйнуватися і свіжих фруктів в банку не вийде.

А зараз приготуйте відповідні фрукти, банки та інші інгредієнти — ми починаємо творити!

Сторінки: 1 2 3 4 5