Безе в мікрохвильовці – 4 рецепта приготування

Підсушувати меренгу в духовці досить довго, про що знають багато господинь. Немає часу? Тоді краще зробити безе в мікрохвильовці, адже для цього буде потрібно декілька хвилин. А ще такий спосіб підійде, коли необхідно приготувати прошарок для різноманітних тортів.

Класичне безе в мікрохвильовці

Існують три основні технології підготовки білка для створення безе: французька, швейцарська та італійська. Але оскільки сьогодні використовується мікрохвильовка, вибір буде за першою. Ще таку технологію називають класичною, а значить, в рецепті присутні всього два інгредієнти — яйця і цукрова пудра.

Крім того, перед початком готування важливо ретельно протерти металевий посуд, де потім буде збиватися білкова суміш.

Причому необхідно, щоб поверхня залишилася знежиреної і сухий, оскільки кілька крапель води або масла не дозволять домогтися правильної консистенції.

Дивіться також:  Торт Свинка Пеппа – 7 рецептів, як приготувати святковий торт для хлопчиків і дівчаток своїми руками

Що стосується потужності мікрохвильовки і часу запікання. Оскільки потрібно практично повністю випарувати воду з збитого білка, рекомендується встановити на машині максимальну або близьку до високого показника потужність (700-800 Вт). А от готовність краще визначати «на око», не відкриваючи дверцята машини.
Так, протягом перших хвилин суміш повинна піднятися, потім повністю просушитись і покритися тонкою скоринкою. Тільки після цього мікрохвильовку необхідно вимкнути і залишити безе за 5 хвилин для охолодження в закритій машині, на що піде приблизно 10 хвилин. Тепер трохи докладніше про самому рецепті.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7