Чому млинці рвуться при перевертанні і прилипають до сковороди при смаженні? Кулінарні поради, як виправити ситуацію.

Млинці — традиційне блюдо, яке часто присутне і на святковому, і на повсякденному столі. В їх приготуванні немає нічого складного, проте часом багато любителів кулінарних витворів стикаються з проблемою і задаються питанням — чому млинці рвуться? Спробуємо розібратися в цій неприємній ситуації.

Млинці прилипають до сковороди: причини

  • Холодне молоко. Мабуть, ця найпоширеніша причина невдалого приготування. Вся справа в тому, що молочний продукт з холодильника не здатний розчинити сухі інгредієнти. Відповідно, цукор і сіль починають розчинятися на сковороді, створюючи липкий шар, який перешкоджає вільному зняття млинчика.
  • Висока жирність молока. Навіть якщо тісто приготоване строго за правилами, але млинці все одно не стають пластичними і прилипають, варто звернути увагу на жирність використовуваного молока. Занадто жирний продукт може викликати підгорання продукту, а це, в свою чергу, порушує еластичність млинчика.
  • Недостатня кількість борошна. На розпеченій сковороді виріб з маленькою кількістю борошна моментально втрачає вологу, тому перевернути тонку растекшуюся корж просто нереально.
  • Відсутність або недолік яєць. Приготування млинцевого тіста яйця відіграють роль сполучного компонента, і їх недолік порушує щільність тіста.
  • Надмір цукру в тісті. Ще одна причина, чому млинці рвуться при перевертанні та пригорають — занадто багато цукру або спецій. Вся справа в тому, що у великій кількості ці інгредієнти дуже складно перемішати, з-за чого тісто стає неоднорідним.
  • Занадто багато соди. Звичайно, без цього інгредієнта млинці не вийдуть пишними і ніжними. Однак якщо перестаратися з лугом, тісто вийде надто рихлим і непіддатливою.
Дивіться також:  Заварні млинці на молоці – 6 покрокових рецептів

Сторінки: 1 2 3 4