Як варити гречку — 5 правильних рецептів приготування

Для отримання смачного, легкого страви, слід знати, як варити гречку, і в яких пропорціях брати крупу і рідина. Існує класичний метод і безліч його варіантів. Для всіх рецептів важливі загальні рекомендації, які стосуються промивання крупи і співвідношення інгредієнтів.

Як зварити розсипчасту і смачну кашу в каструлі

Зерна гречки не містить клейковини, багаті вітамінами B1 і B2, мінеральними елементами. Крупу рекомендується промивати водою безпосередньо перед тим, як готувати кашу. Це сприяє очищенню від забруднень і видалення частинок природного фототоксичного пігменту фагопирина.

Дивіться також:  Перловка з овочами – 5 смачних рецептів

На жаль, при промиванні втрачається невелика кількість білків і вуглеводів, частина мінеральних речовин, однак користі від водної процедури» більше.

Правильно готуємо гречку на гарнір

Каша з зерен гречки буде розсипчастою, якщо взяти крупу і воду в певних співвідношеннях. Гречку можна приготувати в якості окремого страви, подати з молоком, топленим маслом, солодким соусом. Легка розсипчаста каша вважається універсальним гарніром до м’яса, риби, грибів. Для цієї мети крупу відварюють у воді або бульйоні.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8