Язички з листкового тіста – 5 рецептів приготування в домашніх умовах

Листкове тісто вперше було приготовлено в 1645 році Клавдієм Гелі, який в той час навчався у французького кондитера. Бажаючи приготувати дієтичний хліб для свого батька, Клавдій винайшов рецепт, який сьогодні застосовується для приготування багатьох кондитерських виробів, у тому числі і для язичків з листкового тіста. Однак довгий час цей рецепт зберігався в глибокій таємниці.

Класичні язички з листкового дріжджового тіста

Кулінарам, які вирішили приготувати вдома язички за класичним рецептом, слід врахувати, що технологія їх приготування вимагає точного її дотримання і достатньої кількості вільного часу. У цьому випадку язички вийдуть повітряними, ніжними, м’якими всередині і хрусткими зверху.

Дивіться також:  Торт без випічки печива – 9 простих і смачних рецептів

Головний секрет успіху при приготуванні цієї страви полягає в дотриманні температурного режиму. Оптимальною вважається температура приміщення, використовуваних інгредієнтів і посуду 15-17 С. В таких умовах вершкове масло досить еластична. Коли температура вище, воно вбирається в тісто. При більш низькій температурі масло кришиться. Витримати необхідну температуру в умовах домашньої кухні досить складно. Тому тісто в процесі приготування необхідно охолоджувати.

Не менш важлива і температура випікання виробів з листкового тіста. Вона не повинна опускатися нижче 200 С. Оптимальною вважається температура 220-240 С, в іншому випадку язички з листкового тіста з цукром можуть вийти недостатньо шаруватими.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6