Желе з червоної смородини − 5 простих рецептів

Желе з червоної смородини – прекрасний у всіх сенсах десерт. У нього прекрасний аромат, смак, колір, а склад порадує величезною кількістю вітамінів. Приготувати таку заготовку нескладно, використовуючи різні технології: з варкою чи без варіння, з додаванням желатину і без нього, з соку або ягідного пюре.

Класичне желе з червоної смородини

Для класичного желе співвідношення ягідної основи і цукру може варіювати від 1:1,5 до 1:2, все залежить від особистих переваг. Для визначення кількості підсолоджувача потрібно зважувати не ягоди, а отримане з них смородинове желе.

Приблизне співвідношення ягід і цукру буде наступним:

  • ягід смородини − 1000 м;
  • цукру − 1200 р.

Готуємо по кроках:

  • Вимиті смородинові ягоди без гілочок і листочків перекрутити через м’ясорубку, а потім продавити через дрібнопористе металеве сито, щоб відокремити кісточки і шкірку.Небажано перебивати ягоди блендером, оскільки гострі ножі можуть подрібнити і кісточки, які потім дрібними крупинками потраплять в желе.
  • З кілограма смородини вийде приблизно 600 мл пюре. Його з половиною норми цукру відправити на вогонь і прогріти до кипіння, але не кип’ятити. Піну, яка може утворитися на поверхні, потрібно акуратно знімати шумівкою.
  • Після розчинення першої половини цукру всипати решту і тримати на мінімальному вогні ще дві хвилини, щоб розчинилися всі кристали. Отримане желе розлити по підготовленим банкам, остудити і прибрати на зберігання в холодильник.
Дивіться також:  Курник з листкового тіста – 5 рецептів приготування

Гаряче желе, виготовлене за класичною технологією, виходить рідким, але після остигання і в процесі зберігання воно густіє.

Сторінки: 1 2 3 4