Оладки на кефірі. 6 простих рецептів смачних оладок

Оладки називають товстенькі млинці невеликого розміру, тільки от відрізняються вони від млинців як за формою і за розмірами, так і за своїми основними інгредієнтами. За формою вони швидше виходять схожими на дріжджові коржики і в своєму складі дійсно найчастіше містять дріжджі або розпушувач. Але можуть бути і бездрожжевыми. Крім звичайних молочно-кислих рідин в основі оладок можуть бути і подрібнені овочі і фрукти.

А ось консистенція на відміну від ріденького млинцевого тесту набагато більш густа – майже як домашня сметана, яка з величезною лінню сповзає по ложці. Так і смажитися вони повинні в олії – тоді вони стануть пишними, ніжними і приголомшливо смачними!

Як приготувати смачні пишні оладки з різних продуктів просто і швидко

Меню:

  1. Пишні оладки на кефірі
  2. Оладки на молоці
  3. Оладки на дріжджах
  4. Рецепт пишних оладок на кефірі
  5. Оладки без яї
  6. Відео — Смачні оладки
Дивіться також:  Нові рецепти млинців - млинці на воді і на кислому молоці

Ці ніжні пампушки під час смаження збільшуються в об’ємі за рахунок соди, розпушувача або дріжджів. Дуже часто у молодих недосвідчених господинь вони зовні пригоряють, а всередині залишаються сирими. Головний секрет смаження полягає в тому, що оладки треба перевернути відразу ж, як тільки краю нижнього шару оладок почнуть як-би трохи підніматися над киплячим маслом і підрум’янюватися.

Принцип закладу тесту залишається таким же, як і для млинців – з’єднати всі інгредієнти і ретельно їх перемішати. Тільки от виливати на сковороду їх не ополоники, а звичайною ложкою. Але є ще й досить оригінальний спосіб – все змішати в пляшці з пластику і порціями виливати з її горла.

Подається це ніжне пишне борошняний виріб зазвичай зі сметаною, медом або варенням. Але якщо овочеві оладки, то можна доповнити їх яким-небудь смачним соусом для умочування або ж полити їм прямо зверху.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6