Оладки з вівсяних пластівців – 6 смачних і корисних рецептів

Ранковий прийом їжі повинен бути максимально корисним, смачним і поживним, щоб наситити організм достатньою кількістю калорій. Хочете урізноманітнити свій сніданок чимось цікавим і незвичним? Приготуйте замість манної каші або омлету дивовижні оладки з вівсяних пластівців.

Основні відомості

Позначене страва виходить надзвичайно смачною у будь-якому виконанні: класичні то оладки з цільних вівсяних пластівців, або з різними добавками. Дітям, звичайно, більше сподобаються солодкі варіанти ласощі, хоча зробити з них основне блюдо зовсім не важко.

Дивіться також:  Торт Замок − 5 рецептів, як приготувати торт для дівчаток і хлопчиків своїми руками

Щоб приготувати смачні оладки, можна використовувати як цілісні вівсяні пластівці, так і перемелені в муку. Варіювати ж смак частування легко за допомогою овочів, фруктів, ягід і навіть варення.

Щоб тісто під час приготування знайшла потрібну текстуру, а готові вироби були соковитими і пишними, краще використовувати пластівці швидкого приготування.

Залишилося розглянути лише 6 смачних і корисних рецептів приготування заявленого страви, щоб зрозуміти, наскільки просто і швидко створити такий сніданок самостійно.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7