Салат з крабовими паличками і кукурудзою – класичний рецепт

Як я дізнався, що крабові палички це не крабове м’ясо, я описав у попередній статті 12 рецептів. Тут додам, що коли довідався, що їх роблять в основному з минтая, був сильно здивований.

В ті часи минтай не дуже-то шанували. Навіть ходили розмови, що його взагалі їсти не можна. Що звичайно було не правдою, але в основному минтай йшов на корм худобі і на експорт. Я весь час дивувався, ну що з ним роблять японці. Ми не їмо, а вони, невже їдять?

Як дізнався пізніше, коли минтай у нас став серйозною промисловою рибою, з’явилися нові траулери для його вилову, там само робили і сурімі.

Сурімі — в дослівному перекладі з японської мови це фарш, а з китайської – рибне пюре. Сурімі є основою для приготування виробів, що імітують м’ясо омара, краба і інших морських мешканців. При цьому в нього додаються спеції і барвники.

З Вікіпедії: Ще в давні часи (перші згадки про сурімі зустрічаються в 1100 році) японці помітили, що з перемеленої і віджатою океанічної риби з білим м’ясом можна отримати подібну масу, яка буде мати майже непомітний, але приємний смак і запах, з якої можна ліпити різноманітні фігури.

Дивіться також:  Салат з крабовими паличками - дуже смачні рецепти з фото

Сторінки: 1 2 3 4