Тістечко Мурашник: опис, склад, 5 рецептів, як приготувати своїми руками

Тістечко мурашник цінується ласунами не тільки за чудові смакові якості, але і за простоту приготування. Крім іншого, кожна господиня отримує можливість для прояву власної фантазію в оформленні кулінарного виробу.

Тістечко «Мурашник»: опис та правильний склад

Улюблене ласощі радянських дітей не втратило все тієї ж популярності і на сьогоднішній день. Грунтуючись на джерелах, неможливо точно зрозуміти, де бере початок цей солодкий «Мурашник», але деякі з них вказують на Пенсильванську походження, де аналогічний десерт готується під назвою «Перемелений торт».

Дивіться також:  Торт Трансформери − 5 рецептів дитячого торта з героями мультфільму

У пік популярності радянські господині мали домашню версію кондитерського виробу, де за основу бралося пісочне тісто, зроблене з борошна, масла, цукру, сметани та яєць. Отриманий склад перекручувався через м’ясорубку. Виготовлені палички випікалися, потім кришилися, змішувалися з кремом зі згущеного молока і вершкового масла. Сформовані мурашині гірки обсыпались маком, щоб десерт нагадував міні-мурашник.

В даний час класичний рецепт тістечка перетерпів зміни і, завдяки винахідливості майстринь, може бути приготований «на швидку руку» з печива, кукурудзяних паличок або попкорну.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7