Торт Опера − 6 рецептів оригінального і смачного торта

Десерти люблять практично всі. В нинішній час їх існує безліч, що кожен зможе з легкістю підібрати частування, виходячи з особистих переваг. Але існує категорія солодощів, чий багатий смак перевертає розуміння людини про звичних десертах. Саме до них відноситься знаменитий торт «Опера».

Історія створення десерту

Заявлене частування є творінням французьких умільців. Його історія виникнення вельми заплутана і до кінця неясна.

Виходячи з найпопулярнішою версією, авторство торта належить кондитеру Сириаку Гаваллону, представнику будинку Dalloyau.

У середині XX століття будинок Dalloyau пережив втрату засновника, ніж зараз же вирішив скористатися кухар Гастор Ленотр. Він зробив і презентував світу свою версію відомого десерту під назвою «Театр Опера». Від первісного торта він відрізнявся лише кольором глазурі – вона була темною. До речі, в подальшому саме цей вид «Опери» виявився найбільш відомим.

Дивіться також:  Курник з листкового тіста – 5 рецептів приготування

Виходячи з ще одного припущення, французький десерт є творінням кондитера Луї Кліші. Саме він на початку XX століття представив власноруч створену солодкість на одній з місцевих кулінарних виставок. Вже потім торт з’явився в магазинах Dalloyau і прославився на весь світ.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8