Торт Єдиноріг – 6 рецептів, як зробити гарний і смачний святковий торт своїми руками

Міфічна істота з тілом коня і великим рогом на лобі, що символізує абсолютне добро, гідність і силу розуму, а також здатне виконати найзаповітніше бажання зловив його людини. Все це єдиноріг, якого так люблять діти. Так чому б не порадувати маленького іменинника десертом торт «Єдиноріг», бути може, він теж зможе виконати бажання?

Майстер-клас, як зробити фігурку єдинорога з мастики

Зліпити з мастики реалістичну фігурку єдинорога, витримавши всі пропорції, здається нереальним? Не біда, адже навіть ті, хто останній раз ліпив пластиліном на уроках образотворчого мистецтва, зможуть легко повторити милу постать сидячого єдинорога-обжорки.

Для її виготовлення знадобляться: дерев’яна шпажка для каркаса, мастика білого кольору для тулуба, рожева для копит і буквально по невеликому шматочку мастики різних яскравих кольорів для гриви, хвоста і рогу.

Ліпимо по кроках:

  • З білої мастики сформувати два однакових кульки – тулуб і голова. Тулубу надати грушовидну форму, обов’язково виділивши животик. Посадити тулуб на дерев’яну шпажку.
  • Невеликий шматочок білої мастики скачати в ковбаску, яку розрізати на чотири відрізка – ніжки. З ковбаски рожевого кольору сформувати і приклеїти до ніжок копитця. Прикріпити передні і задні ніжки до тулуба.
  • З іншого білого кулі мастики сформувати голову, виділивши нижню частину мордочки. Зробити поглиблення для очей, в які вставити шматочки мастики темного кольору. На мордочці продавити поглиблення для рота, в якому з шматочка рожевої мастики зробити мову.
  • Надіти голову на шпажку з тулубом. Далі різнобарвну мастику скачати тонкими джгутиками і викласти на голові у вигляді гриви, а до тулуба прикріпити хвіст з них.
  • Щоб зробити ріг, кольоровий мастики скатати кульки, потім їх трохи здавити і зібрати пірамідкою від більшого до меншого діаметру. Додати сформованому розі форму конуса і прикріпити до голови.
Дивіться також:  Торт на ювілей мами − 6 рецептів, як приготувати святковий торт для мами своїми руками

Таку фігурку можна посадити поряд з тортом, відламавши від десерту невеликий шматочок, нібито його з’їв єдиноріжок. А можна його розмістити на десерт, розкидавши в художньому безладі солодощі.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6