Торт з ягодами – 11 рецептів, як приготувати і прикрасити торт

Сьогодні достеменно невідомо, ким і коли вперше було приготовлено дивовижно ніжне й ароматне ласощі торт з ягодами. Не слід плутати його з фруктовим пирогом, в якому один шар начинки і максимум два шари тесту, в той час як торт поєднує в собі не менше трьох шарів тіста, просочених кремом, з ягідними прошарками. Крім того, торт дуже красиво прикрашають. А десерти для урочистих церемоній часто нагадують твори мистецтва.

Прикраса торта ягодами: найкрасивіші варіанти

Для того щоб торт, приготований навіть по самому простому рецептом, перетворився на святкове блюдо, його потрібно прикрасити. Декорування тортів – заняття дуже захоплююче, але вимагає певних навичок. Легкий варіант декору – прикраса ягодами.

Крім простоти застосування, прикраса торта ягодами має і інші переваги:

  • Користь ягід безсумнівна, особливо в порівнянні з кольоровими кремами або мастиками.
  • Ягідні торти мають приємний кисло-солодкий смак, що робить десерт ніжним і легким.
  • До роботи по прикрасі можна і потрібно залучати дітей.
  • Ягідний декор виглядає яскраво і нарядно, створюючи святковий настрій.
Дивіться також:  Торт Ельза – 4 рецепта, як приготувати дитячий торт з героями мультфільму «Холодне серце»

Для оформлення можна використовувати як ягоди одного виду і розміру, так і різноманітні їх поєднання. Все залежить від творчого задуму кулінара.

Мода в кондитерському мистецтві, так само як і в інших сферах її прояву, постійно змінюється. Модною тенденцією нинішнього року стали торти з дзеркальним (муссовым) або велюровим покриттям, з шоколадною підливкою з патьоками і, нарешті, найпопулярніші – торти без покриття. Особливо ефектно на них виглядають композиції з свіжих ягід у поєднанні з кондитерським декором і глазурованої розписом.

Декор сучасного торта відрізняється мінімалізмом і вишуканістю. Самі красиві і стильні варіанти цих тортів прикрашають не тільки святкові солодкі столи, але й обкладинки популярних журналів, авторитетних в кулінарній сфері.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12