Торт з мастики − 5 рецептів в домашніх умовах

Приготовлений своїми руками торт з мастики — не просто красивий і смачний десерт. Він допоможе виразити свої почуття до близьких людей, а також розкрити приховані кулінарні таланти.

Як зробити мастику для торта

У продажу часто бувають прикрашені мастикою тортики і тістечка. Вони одразу привертають увагу: вирівняна поверхня з різними прикрасами виглядає стильно і цікаво. Зустрічаються різнокольорові і однотонні варіанти, вироби лаконічні і з великою кількістю прикрас, солодкі страви з дитячим дизайном. Народження малюка, професійне свято, ювілей, жіночий день 8 березня, Новий рік… Можна підібрати торт до будь-якої визначної дати.

Дивіться також:  Заварні млинці на молоці і окропі - 5 смачних рецептів приготування

Мастика — схожа на пластилін клейка маса. Використовувати її для прикраси десертів і виготовлення фігурок дуже зручно. Вона володіє приємним смаком, а при правильному приготуванні добре тримає форму.

Зробити особливий мастиковий десерт під силу будь-кому. Потрібно просто ближче познайомитися з цим видом прикраси торта. Після залишається лише підібрати для себе відповідний варіант і створити ексклюзивний кулінарний шедевр.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7