Цвітна капуста, рецепти приготування швидко і смачно

Багато знають вітамінну цінність цвітної капусти. Адже за складом вона випереджає навіть свою білокачанну сестрицю. Але мало хто любить її і готує. Адже смак у неї досить специфічний. Саме тому, я підготувала для вас підбірку простих і смачних рецептів страв з цього корисного овоча. Приготувавши вечерю за цими рецептами, ви переконаєтеся що і цвітна капуста може бути смачною.

Коли хтось каже, що не любить їсти цвітну капусту, він багато втрачає. Адже за своїм вітамінним складом це справжнє джерело корисних речовин. Її можна виростити самостійно в саду, або купити в магазині. Головне, смачно і правильно її приготувати, щоб сподобалося всім.

Якщо ви ще ніколи не стикалися з вирощуванням цвітної капусти, то навряд чи впізнаєте цей овоч в природному середовищі існування. На грядках вона нагадує скоріше звичайний качан капусти, ніж ті самі суцвіття, що ми звикли бачити на полицях магазинів і в стравах.

Отже, якщо ви вирішили приготувати корисне і смачне блюдо, то ця стаття для вас. Запасіться продуктами за списком, ми починаємо наше кулінарне подорож!

Дивіться також:  Страви з гарбуза - прості рецепти швидко і смачно

Сторінки: 1 2 3 4 5 6