Варення з абрикосів. 5 рецептів абрикосового варення

Варення з абрикосів займає особливе місце. Звичайно хто як сприймає. Я не дуже люблю свіжі абрикоси, інша справа персики. Але я зустрічав любителів, які стверджували, що абрикоси набагато смачніше. Як завжди, на смак, на колір — товаришів немає.

Я вже давав у цьому році рецепти різних варений. Це і оригінальне, дуже смачне варення з кульбаб. І смачне варення з полуниці. Рідкісне і тим не менш смачне варення з черешні. Неперевершене варення з малини. А також не дуже часто зустрічається варення з аґрусу домашнього приготування.

Але зараз підійшла пора абрикосів і хоча свіжі абрикоси.., ладно не буду, все смачно, але варення з них, а також компоти та інші солодощі, виходять чудовими. Давайте готувати.

Дивіться також:  Лечо з кабачків на зиму – рецепти пальчики оближеш

Покрокові рецепти смачного варення з абрикосів без кісточок на зиму

У цій статті ми розглянемо як зварити варення з абрикосів, просте і смачне, без кісточок, часточками. Варення з абрикосів з апельсинами. Закладення цукру регулюйте самі. Комусь не солодке, а хтось, навпаки, любить. Тому дивіться на орієнтири в рецептах і додайте в залежності від того, що ви хочете отримати. Успіхів!

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7