Алкогольний Мохіто – 5 рецептів, як приготувати популярний коктейль в домашніх умовах

Знаєте, який напій робить обдарованим як Ернест Хемінгуей, суперменом як Джеймс Бонд, зухвалим як англійський пірат Ель Бійок? Вірно, освіжаючий Мохіто, алкогольний рецепт якого, дарує сили, енергію, кубинську пристрасть. Час – вступати в клуб шанувальників домашнього Мохіто. Пропуск – білий кубинський ром, содова, лід, хайбол, дві чорні трубочки.

Історія створення напою

Надання говорить, перший ковток Мохіто був зроблений в XVI столітті. Його прототип — коктейль Бійок з’явився з легкої руки мореплавця і героя Англії Сера Френсіса Дрейка. Колишній пірат додав в ром м’яту, лайм для маскування різкого смаку дешевого рома, профілактики недуг.

Дивіться також:  Коктейль " Секс на пляжі (Sex on the beach) – 5 рецептів, як приготувати популярний лонг-дрінк в домашніх умовах

За офіційною версією батьківщина Мохіто – Куба. У XX столітті слава про напій прогриміла за межами Гавани. Сьогодні коктейль – №1 в алкогольній карті і списку класики Міжнародної Асоціації Барменів.

Рецепт Мохіто в домашніх умовах – можливість відчути себе кубинцем, не перетинаючи океан. Завдяки способу «білд», напій простий у виконанні. Інгредієнти змішуються в келиху, в якому Мохіто і подається. Зручно, практично, швидко.

Сторінки: 1 2 3 4 5