Віскі з колою – 4 рецепта коктейлів, правильні пропорції

Мабуть, самий популярний молодіжний коктейль – віскі з колою. Подібний алкогольний напій пропонується практично у всіх клубах, барах. Не обходиться без нього ні одна сучасна вечірка. Правда, в яких точно пропорціях розбавляти напій, щоб він приносив тільки приємні відчуття, знають небагато, тому слід детальніше розібратися в цьому питанні.

Поради щодо подачі, який повинен бути келих

Насправді подавати коктейль віскі з колою потрібно правильно, адже це свого роду обов’язковий ритуал. Найчастіше бармени використовують для алкогольного напою такий посуд:

  • Тумблер – вельми широкий стакан, у якого досить товсте дно, стінки можуть мати різьблену структуру або бути абсолютно гладкими. Що стосується форми, то вона також може відрізнятися — деякі склянки прямі, інші розширюються догори.
  • Келих glencairn — саме таким ємкостей найчастіше віддається перевага при подачі коктейлю. За своєю формою використовуваний склянку нагадує тюльпан, тобто він має широку основу, що звужується вгорі. Келих виконаний з товстого матеріалу, володіє короткою ніжкою.
Дивіться також:  Кава по-баварськи – 4 рецепта, як приготувати ніжний кавовий десерт

І також часто коктейль розливають у звичайні келихи з товстими стінками з невеликим звуженням догори. Такий посуд часто володіє тонкою витонченою ніжкою.

Сторінки: 1 2 3 4 5