Натуральний йогурт – що це таке, 5 рецептів, як зробити йогурт в домашніх умовах

Все більше людей прагнуть по можливості вживати в їжу корисні і натуральні продукти. Йогурт – не виняток. Полиці супермаркетів вражають достатком красивих і яскравих упаковок, але на ділі все не так райдужно: якщо уважно прочитати склад, стає страшно від кількості хімічних добавок. Пропонуємо вашій увазі кілька рецептів натурального йогурту, який принесе лише користь та задоволення.

Що таке натуральний йогурт

Такий продукт включає в себе лише три складових – незбиране молоко, так звану болгарську паличку (лактобактерії), що відповідає за переробку лактози, і термофільні стрептококи (біфідобактерії). Саме останні приносять користь шлунково-кишковому тракту.

Дивіться також:  Березовий сік з родзинками - 5 рецептів корисних і смачних напоїв

Чого немає в живій продукті? У ньому немає консервантів, стабілізаторів і підсилювачів смаку, ароматизаторів, ідентичних натуральним, барвників, замінників цукру.

Користь натурального йогурту безсумнівна, цей продукт обов’язково повинен бути на столі людину, яка піклується про своє самопочуття: йогурт нормалізує кишкову мікрофлору, підвищує імунітет, очищає організм від шлаків, токсинів, патогенних мікроорганізмів.

«Живий» йогурт містить пробіотики. Якщо у складі їх немає – йогурт «неживий». Термін зберігання натурального магазинного йогурту – не більше 30-ти днів, «живого» – 2-3 тижні.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10