«Бейліз» в домашніх умовах – 5 рецептів, як зробити вершковий лікер

Лікер №1 у світі, входить в топ-10 найбільш продаваних спиртних напоїв, – все це легендарний Baileys. «Народившись» в Ірландії в далекому 1974 році, працями корпорації R. A. Baileys & Co., він одразу ж здобув всенародну любов. Багато цінителі вважають, що зробити культовий спиртний напій досить просто і самому. Однак, навіть використовуючи «перевірений» рецепт «Бейліз», в домашніх умовах вкрай складно отримати той самий ірландський продукт, класична рецептура якого – таємниця за сімома печатками. Зате цілком можливо приготувати чудовий вершковий лікер, за своїми смаковими характеристиками максимально схожий з автентичним Baileys.

Склад, скільки градусів в напої

Достеменно відомо, що «базовий букет» – це натуральні вершки від двох перевірених постачальників і місцевий міцний віскі потрійної перегонки, в основі якого лежить запатентована компанією The Old Midleton Distillery технологія. Алкогольно-вершкову суміш спеціальним чином гомогенізують, подібні маніпуляції не дозволяють цим двом компонентам розділятися при подальшому зберіганні. До складу лікеру «Бейліс» також включені тростинний цукор і кокосовий екстракт, саме останньому напій зобов’язаний своїм неповторним характером. Напевно, є в ньому і «секретні» інгредієнти, про які виробник скромно замовчує, а от чого там точно немає, так це синтетичних консервантів – їх успішно замінює віскі.

Дивіться також:  Як зробити квас в домашніх умовах: 9 рецептів смачного домашнього квасу

Фортеця оригінального «Бейліса» – 17 градусів, це ще одна відмінна риса ірландського спиртного напою. Експерти вважають, що підігнати домашній вершковий лікер під це число оборотів досить складно. Але чому б не спробувати!

На замітку! Щоб отримати його вершковий смак, ірландці витрачають 43% виробленого в усій країні молока. Сьогодні напій продається в 180 державах світах і вже давно став невід’ємним елементом барною культури, т. к. взято за основу десятка популярних коктейлів.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9