Чача з винограду – 6 рецептів, як зробити в домашніх умовах

Чача – грузинський алкоголь класу бренді з віджимання. Напій, що продається в магазинах, актуальний виключно приїжджим, тому що грузини готують його самостійно. Але рецепт чачі з винограду в домашніх умовах цілком може виконати кожен. Такий напій припаде до смаку всім любителям міцного алкоголю.

Необхідне обладнання для приготування чачі

Щоб чача вийшла саме такою, якою її звикли пити грузини, знадобляться не тільки продукти.

Необхідне обладнання для приготування напою – самогонний апарат і гідрозатвор. Альтернативою другого стане звичайна гумова рукавичка.

В якості додаткового інвентарю знадобиться великий таз і пара невеликих ємкостей.

З якого винограду найкраще робити чачу

Важко відповісти, з якого винограду найкраще робити чачу. Грузини воліють алкогольний напій строго з білих ягід, а жителі Абхазії звертають увагу на темні сорти.

Дивіться також:  Компот з чорноплідної горобини – 5 рецептів, як зварити смачний і корисний ягідний компот

Найголовніше у виборі винограду – брати ягоду з підвищеною кислотністю. Якщо хочете, щоб домашній напій був з легкою кислинкою, сміливо беріть білу Ркацителі. А якщо бажаєте, щоб чача була більш насиченою і глибокою, то темні сорти, наприклад, Качич, ідеально підійдуть.

Щоб урізноманітнити рецепти чачі, з’єднується кілька сортів винограду. Такий напій виходить дуже насиченим, а найголовніше, унікальним, тому що у кожній сім’ї складається власний оригінальний варіант.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6