Як готувати свіжу зелену спаржу – 5 правильних рецептів

Існує думка, що корисні продукти і рецепти обов’язково несмачні. Для того щоб развеятьэто упередження слід ознайомитися з тим, як готувати свіжу зелену спаржу. Адже цей продукт не тільки вважається рекордсменом за вмістом корисних речовин, але і володіє відмінними смаковими якостями. Але тільки, якщо правильно його приготувати.

Підготовка до приготування

Підготовчий етап несе велике значення для всього подальшого виконання. Багато професійні шеф-кухарі рекомендують очищати спаржу від шкірки і називають дві причини, чому це дійсно необхідно. По-перше, шкірку цієї рослини вкрай важко пережовувати, з-за чого цей продукт може не сподобатися. По-друге, існує ризик того, що спаржа приготується нерівномірно.

Дивіться також:  Шашлик з печериць – 6 рецептів, як приготувати смачний шашлик з грибів на мангалі і в духовці

Також рекомендується обрізати кінчики ножем, так як вони часто розварюються. Потім слід перебрати паростки і відокремити товсті стебла від тонких. Далі гострим ножем прибираються тверді ділянки, і вся спаржа промивається під холодною водою. Не зайвим буде залишити рослина замоченим в ємності з водою приблизно на десять хвилин.

Сторінки: 1 2 3 4 5