Імбир в цукрі – 5 простих рецептів приготування смачного і корисного десерту

У «рогатого» кореня, більш відомого як імбир, дуже специфічний гострий смак, який не всім до душі. Але якщо приготувати імбир в сахарі, то можна вирішити цю особливість продукту, і смачні зацукровані скибочки припадуть до смаку навіть дітям.

Корисні властивості імбиру в цукрі

Корінь цієї унікальної рослини дуже затребуваний в країнах Азії та Індії. У наших любителів східних прянощів імбир став популярний порівняно недавно, в основному, завдяки японській кухні. І також багато господинь вже встигли по достоїнству оцінити його чудові властивості і яскравий смак.

Імбирний корінь надзвичайно корисний як в зацукрованому стані, так і свіжому вигляді: має зігрівальні, протизапальними, глистогонными і спазмолітичними властивостями.

Дивіться також:  Гарбузовий мед - 3 рецепта приготування в домашніх умовах, користь і шкода

Його регулярне вживання здатне:

  • поліпшити роботу ШЛУНКОВО-кишкового тракту, налагодити травлення, позбутися від запорів, нападів нудоти, вивести токсини;
  • полегшити больові відчуття в м’язах і суглобах;
  • уповільнити процес старіння;
  • прискорити одужання при захворюваннях верхніх дихальних шляхів;
  • запобігти розвитку різних пухлин різної етіології.

Імбир в цукрі має більший термін зберігання у порівнянні зі свіжим коренем завдяки консервирующим властивостям солодкого сипучого компоненту, який жодним чином не нівелює користь готового продукту. Щоденна рекомендована для здоров’я норма вживання готового продукту складає всього лише 4 грами.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6