Як сушити яблука в духовці – 5 правильних і швидких рецептів, як приготувати сушені яблука

Яблуко – найцінніший за своїми властивостями і смаковими якостями продукт, який містить цілий спектр вітамінів A, B (1, 2, 3, 5, 6, 9), C, E, H, K, PP і безліч мікроелементів – залізо і цинк, калій і кальцій, фосфор, мідь і магній.

Всі корисності легко сприймаються людським організмом при вживанні свіжих плодів яблук в літній час і вироблених з них сухофруктів — в зимовий. Але не кожна господиня знає, як сушити яблука в духовці правильно, щоб вони на сто відсотків зберегли свої унікальні якості.

Вибір і підготовка до сушіння яблук

Перш ніж перейти безпосередньо до процесу сушіння яблук, незалежно від способу – на свіжому повітрі, в газовій духовці, мікрохвильовій печі, електричному духовій шафі і так далі, необхідно відсортувати найбільш придатні плоди і правильно їх обробити.

Дивіться також:  Бананові чіпси – 6 рецептів, як зробити в домашніх умовах

Яблука відбираються за такими ознаками:

  • Плоди 1 категорії – зібрані з гілок і не мають яких-небудь дефектів. Вони ідеально підходять для приготування красивих, рівних і однакових за розміром сухофруктів.
  • Плоди 2 категорії – зібрані з гілок або з землі, мають незначні пошкодження шкірки: сліди від гілок або вм’ятини від удару при падінні. Вони також підходять для сушіння на зиму.
  • Плоди 3 категорії – падалиця, що має невеликі дірочки від черв’яків і інші пошкодження. З таких плодів робити сухофрукти не дуже правильно, але якщо вибору немає, то цілком прийнятно. Головне, ретельно обрізати всі дефекти, залишивши тільки незайману частину плоду.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8