Ідеї овочевих котлет і їх подачі до столу

Овочеві котлети користуються великою популярність під час Великого Посту. Якщо їх правильно приготувати, то вони виходять ситні, смачні і чудово замінюють м’ясні страви!

Овочеві котлети можна подати як гарнір до м’яса, можна з’їсти зі сметаною на вечерю або просто влаштувати легкий перекус. Щоб овочеві котлети не розвалювалися при приготуванні ліпіть їх мокрими руками формуйте невеликі котлетки, щоб їх було зручно перевернути. Для отримання приємною рум’яної скоринки обваляйте їх перед смаженням у манній крупі або сухарях. Довго смажити овочеві котлети не потрібно, що дозволить зберегти максимум вітамінів. І подавати таку страву краще гарячим.

Дивіться також:  Ліниві голубці в духовці - просто, красиво і дуже смачно!

БУРЯКОВІ КОТЛЕТИ З ЧОРНОСЛИВОМ І ІНЖИРОМ

Сама цікава подача бурякової котлети — у вигляді гамбургера з сірої булочкою. Сир чудово відтінятиме солодкий смак буряка, а салат додасть свіжості. Буряк — дуже корисний продукт. Вона чистить печінку і кров, завдяки чому поліпшується шкіра і загальне самопочуття. Завдяки високому вмісту клітковини чиститься кишечник. Будьте обережні, буряк володіє невеликим сечогінним ефектом, але за рахунок цього вона ефективно бореться з набряками.

Сторінки: 1 2 3 4 5