Свинячі реберця – 14 шалено смачних рацептов

Одна з найбільш ласих частин свинячої туші, реберця, традиційно використовується нами, перш за все, для приготування різних закусок. Втім, одними закусками справа не обмежується. При всій своїй нескладність свинячі ребра запросто дозволяють нам приготувати сотні найрізноманітніших страв. Цінова доступність, легкість приготування та впевненість у результаті легко може зробити свинячі ребра одним з найбільш бажаних і улюблених продуктів нашого повсякденного меню. Так навіщо ж втрачати час? Давайте сьогодні розберемося разом і запам’ятаємо, як приготувати свинячі реберця.

Як вибрати якісне м’ясо?

Смак готових свинячих ребер безпосередньо залежить від правильного вибору, тому слід знати деякі секрети і особливості:

  • Перше на що варто звернути увагу — зовнішній вигляд продукту. Краще всього вибирати м’ясо молодої тварини, про це буде свідчити світлий відтінок і тонкий прошарок шпику білого кольору.
  • Слідкуйте за тим, щоб поверхня була глянсовою, без будь-яких плям і слизу. Натисніть на м’ясо, що утворилася ямка повинна швидко відновлюватися. Якщо ж це не відбулося, то варто відмовитися від покупки.
  • Необхідно понюхати свинячі ребра. Якщо продукт свіжий, то аромат буде приємним і злегка солодкуватим. Відчули запах аміаку або гнилизни, то варто відмовитися від покупки.
Дивіться також:  Як приготувати смачний вірменський шашлик з свинини: рецепт класичний та альтернативний

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11