Минтай тушкований з морквою та цибулею, смажений і запечений – 11 рецептів

Страви з минтая відомі нам ще з тих часів, коли в радянських їдальнях і ресторанах проводився рибний день. Ті страви з риби було складно назвати вишуканими, але використовуючи смачні та перевірені рецепти з минтая цю рибу можна приготувати дуже смачно. Минтай тушкований з морквою та цибулею, рецепт цієї страви підкорить вас, варто лише навчитися його готувати.

Корисні властивості минтая

Минтай містить вітамін РР, фосфор, калій, сірка, йод, фтор, кобальт. Печінка цієї риби містить велику кількість вітаміну А, його тут більше, ніж в печінці тріски. Тому печінка потрібно обов’язково вживати людям, які хочуть зберегти зуби, ясна, волосся, нігті і шкіру. Вітамін А зміцнює органи дихання, тому печінка можна рекомендувати кращим. Також печінка допоможе відновленню після важкої хвороби.

Минтай є справжнім джерелом білка і йоду, які легко засвоюються нашим організмам. Він дуже корисний для дітей, особливо у перші роки їх життя, для зростаючого організму малюків це воістину незамінний продукт, звичайно, готувати його для дітей потрібно або на пару або відварювати. Минтай смачний у будь-якому вигляді. Дуже важливо, щоб вагітні жінки, а також молоді мами включали в свій раціон страви з цієї рибки. Білок і йод важливий для організму, особливо в період його зростання або змін пов’язаних з вагітністю. Адже йод міститься у дуже рідких продуктах, а в минтае він є.

Дивіться також:  Як приготувати рулет з фаршу з яйцем в духовці або мультиварці?

Порівняно з іншими морепродуктами, ціна на нього досить низька, а його поживні властивості ні в чому не поступаються дорогим сортам риби. Минтай, як і всі тріскові, відносяться до дієтичних продуктів, його корисно їсти всім людям, як літнім, так і молодим, особливо що живуть у регіонах, де у воді і продуктах харчування відчувається нестача йоду.

З минтая можна приготувати безліч дуже смачних страв. Наприклад, тушкований минтай. Для його приготування нам знадобиться філе приблизно один кілограм, також півкіло ріпчастої цибулі, півкіло моркви. Хоча чого це я. Зараз ми з вами поговоримо більш докладно про те що і як можна готувати і минтая.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8