Кетчуп з помідорів на зиму – пальчики оближеш

Отже, дорогі мої хазяєчки! Підійшов час збору врожаю, а також його приготування. Адже взимку так хочеться овочів. Але не всі можуть їх заморозити. Однак, можна приготувати їх на зиму у вигляді салатів, маринадів, кетчупів, соусів.

Сьогодні ми розглянемо заготовку у вигляді кетчупу з помідор. Він точно сподобається кожному. Адже інакше бути не може. Спробувавши його хоча б один раз, ви навряд чи зможете проміняти його надалі на той, що продається в магазині.

Домашній кетчуп підходить до будь-якої страви. Головне точно дотримуватися послідовність дій його приготування. Його можна поставити як додаток на стіл або використовувати в приготуванні перших і других страв.

Урізноманітнити смакові якості можна фруктами, овочами, зеленню. Адже тут вже справа смаку. Такий соус подобається дорослим і дітям.

Щоб підстрахувати свій успіх в приготуванні кетчупу, зверніть увагу на деякі секрети:

Дивіться також:  Кабачки на зиму — 5 простих рецептів заготовки

1. Овочі повинні бути натуральними і дуже стиглими. До всього, бажано використовувати ті, що тільки що зірвані з городу і не встигли стати в’ялими. Зверніть увагу на те, щоб вони були вирощені природним шляхом, без всяких хімічних добавок.

2. Використовувати оцет краще всього 6 – 9 %. Від відсотка кислотності залежить кількість оцту, яке потрібно додати. Чим нижче відсоток кислотності, тим більше оцту слід налити.

3. Не забудьте про те, в якому посуді ви збираєтеся зберігати дану заготівлю. Краще всього скляні пляшки або банки, запаковані новими металевими кришками.

4. Якщо відсутні помідори, то замініть їх якісної томатною пастою.

От і все. Простіше не буває. Залишилося тільки взяти і приготувати. Нижче, я пропоную вам невелику добірку простих, але стоять того рецептур. Сподіваюся, що як мінімум одна вам підійде. Бажаю успіхів і сонячних вихідних!

Сторінки: 1 2 3 4 5 6