Помідори по-корейськи рецепти швидкого приготування

Помідори по-корейськи, це зовсім не ті помідори, до яких ми звикли. По-перше це гостро, по-друге особливі запахи трав. Тому справжні, приготовані в Кореї, особливо в її окремих районах, не всякий зможе з’їсти.

Зараз звичайно страви приготовані по-корейськи можна зустріти практично скрізь. Але все-таки, у більшості випадків це огірки або моркву по-корейськи. Наші огірки також смачні, я про це писав у попередній статті, але людина любить різноманітність.

Гарні салати з огірків і помідорів на зиму як наші, так і корейські. Другий рецепт, в цій статті, у нас як раз, швидкі помідори по-корейськи з огірками. Ще дуже багато способів і рецептів у корейців, як приготувати помідори, але приготувавши за нижчевказаними рецептами, ви будете чітко уявляти, що ж це таке.

Дивіться також:  5 рецептів хрустких маринованих огірків на зиму

Рецепти помідорів по-корейськи на зиму, і швидкого приготування, і зелених помідорів, і з огірками, ви все знайдете нижче.

Я постарався тут дати різноманітні рецепти помідорів по-корейськи. Хоч це блюдо відомо напевно найменше з корейських страв, але також дуже смачне. А може бути я помиляюся і ви давно вже знаєте про це блюдо. Ну що ж, різноманітність не завадить.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6