Кукурудзяна каша: 6 неповторних страв

Кукурудзяна каша — це страва, що готується з борошна чи крупи. Стародавнє Блюдо, смачне і володіє багатою світовою історією, однак, не користується великою популярністю у наших широтах, що дуже сумно, адже мало яка каша здатна зрівнятися своєю корисністю з кукурудзяного.

Загальна інформація

Кукурудзяна каша дуже корисна для здоров’я, її радять вживати в їжу маленьким дітям, людям похилого віку, а також тим, хто стежить за своєю вагою (в якості дієтичного низькокалорійного страви). Такі злаки багаті вітамінами, амінокислотами, залізом і кремнієм, в них відзначається висока концентрація клітковини, з допомогою якої можна позбутися від токсинів.

Дивіться також:  Італійська паста з грибами у вершковому соусі - ну дуже смачно!

Цінність страви встигли оцінити жителі багатьох країн світу, наприклад, вона вважається національним блюдом в Молдові, Румунії та Італії, щоправда, у кожному з цих куточків Європи каша готуватися по-своєму. Чимало рецептів з такої крупи освоїли і російські господині. У нашій країні її варять на молоці, з додаванням цукру і олії, часто використовують східні рецепти, додаючи сухофрукти. Дане страву готують на плиті, в духовій шафі і мікрохвильовій печі.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8