Легкі салати – на сніданок, обід і вечеря

Салати виручають нас у найважчі моменти. Наприклад, коли хочеться чогось легкого, але смачного, або, коли на приготування їжі залишається не так вже багато часу.

Салат — це, мабуть, саме універсальне блюдо, адже завжди можна приготувати те, що подобається саме вам. Одні без розуму від овочевих соусів, заправлених лимонним соком, а інші не уявляють свого життя без поживних варіантів з калорійними заправками і білковими продуктами.

До речі, салат може стати повноцінним вечерею і з легкістю замінити ваші звичні вечірні страви. Просто додайте більше овочів, цікаві спеції і приправи, поживні речовини — наприклад, рибу, м’ясо, птицю або морепродукти. І ось, ідеальний легкий вечеря вже на вашому столі!

Легкий салат — це просто!

Легкий салат повинен володіти рядом якостей, які наділяють його не тільки яскравим незабутнім смаком і благотворним впливом на травлення, але і роблять приготування цієї закуски максимально простим. Щоб отримати кілька варіацій такого салатику, необхідно керуватися трьома принципами:

  1. Мінімальна кількість інгредієнтів для приготування салату (не більше 3-5)
  2. Гармонійне поєднання цих інгредієнтів
  3. Мінімум маніпуляцій, пов’язаних з обробкою інгредієнтів (наприклад, відсутність необхідності дрібно різати, обдавати окропом, варити і т. д.)
Дивіться також:  Корейські салати - прості рецепти приготування

Один з найважливіших моментів — це соус. Не забувайте, що наша мета — простий легкий салат, а значить і соус для нього повинен володіти тими ж якостями.

Будь-які легкі салати добре поєднуються з гарніром з рису, хрусткими грінками або дієтичними хлібцями. Головне, чим варто керуватися при створенні салатику, це власні смакові переваги.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13