Салат з гарбуза на зиму – 6 кращих рецептів приготування

Салат з гарбуза на зиму, приготований в сезон дозрівання цього овоча, надає можливість урізноманітнити стіл в холодну пору року не тільки смачним, але і корисним стравою. Лікарські властивості гарбуза відомі здавна. Вона не лише легко засвоюється організмом, але і зберігає величезну кількість вітамінів, біологічно активних речовин, мікроелементів. З кулінарної точки зору незаперечне достоїнство гарбуза — м’якість смаку, що дає можливість виявити повний букет використовуваних спецій.

Редакція Smach.com.ua підготувала невеличку добірку рецептів приготування гарбуза на зиму. А також розповість, як вибрати овоч і як зберігати заготовки. Нижче можете ознайомитися з цією інформацією.

Дивіться також:  Смачний салат з горбушею і рисом - 8 швидких рецептів

Як вибрати гарбуз

Дотримуючись елементарних правил підбору помаранчевого овоча, можливо зварганити на зиму цікаві та корисні заготовки. Сладостнее є овочі округлої форми і середнього розміру, підійдуть екземпляри від 2,5 до 4 кг.

Шкірка повинна бути щільною, гладкою без темних плям, видимих дефектів. Чим темніше колір овоча, тим пахучіше і смачніше він буде. Недоспілий плід в основному несмачний, а переспевшего м’якоть пухка. Хвостик у гарбуза не повинен бути мокрим, зривають його сухим і темним.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9