Місо суп: 5 смачних рецептів

Місо суп місо або широ — традиційне і дуже популярна страва японської кухні. Напевно, воно популярнішим суші. З супу місо японці можуть починати свій день, продовжувати, обідаючи їм, і завершувати, вечеряючи. Місо подають гостям і готують у всіх ресторанах.

Склад супу місо

База супу — це бульйон даси. Він вважається основою багатьох японських страв і супів, найчастіше його готують з висушеного дрібних сардин нибоси. В супчик додають сушені гриби шиітаке, а також водорості комбуи. Найчастіше для поживності в суп рубають різноманітні види риб і креветок, і звичайно картопля, а також овочі. Але склад бульйончик робить місо суп неповторним і вибирається вільно. Наприклад, взимку можна додати в страву тонко покришену свинину для того, щоб отримати комплексне блюдо.

Дивіться також:  Суп з перловкою: ТОП-3 неповторних рецепта

Місо — ферментированная маса з бобів сої з рисом, ячменем, пшеницею, сіллю, а також водою. У кожному регіоні Японії власні варіанти пасти місо. Вони розрізняються зовні. Колір може перетворювати від білого до коричневого, майже чорного. Різні маси і за смаком. Ферментується місо від кількох місяців до кількох років. Світлу масу роблять з рисом. Вона виходить і солодкою, і не дуже. Обидва варіанти придатні для супу місо. Червона таким же чином може бути застосована для приготування і супчику, і маринадів. Зберігається вона до трьох місяців.

Золоте правило готування першокласного супу місо — інгредієнти зобов’язані гармонійно поєднуватися.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6