Як приготувати юшку з горбуші – 9 способів!

Юшка з горбуші — перша страва, ароматне, гаряче, гідне прикрасити собою не тільки повсякденний обідній стіл, але і будь-святковий.

Горбушу для юшки застосовують у вигляді філе тушки, нарізаною на шматки. Годяться для варіння супу також голова і плавці риби. Готують юшку з горбуші зазвичай двома способами. Перший — відварюють шматки риби попередньо в підсоленому бульйоні, в який можна додати очищені великі овочі — моркву, ріпчасту цибулю. Потім рибу після її готовності виймають з бульйону шумівкою. Бульйон проціджують і на його основі готують далі вуха.

Дивіться також:  Рисовий суп: ТОП-3 простих рецепта

Другим способом закладають нарізану кубиками або брусочками картоплю, овочі — морква, цибуля, можна ароматні коріння або рис. Коли картопля і крупа будуть наполовину готові, в юшку додають шматки риби, варять юшку до готовності. Далі видаляють сварившиеся овочі. Шматки риби виймають шумівкою, відокремлюють від хребта і великих кісток м’ясо риби, потім складають його назад у юшку.

Автори сайту Smach.com.ua розкажуть як приготувати смачну юшку з горбуші будь-яким з цих способів. Просто дотримуйтесь рекомендації, і результат не змусить себе довго чекати.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9