Суп-пюре з печериць з вершками і ще щось смачне

Історія створення крем-супу має аристократичне походження. Європейці готують цей ніжний суп всього близько п’ятдесяти років. Сьогодні це блюдо можна зустріти практично в кожному меню європейської кухні. Існує безліч рецептів приготування супів. Але особливу популярність придбали саме крем-супи з грибів. Поєднання вершків з лісовими «жителями» дійсно створює прекрасний смаковий тандем.

Багато хто вважає, що сюп-пюре і крем-суп — це одне і те ж. Однак справжні кухарі знають в чому різниця. Для основи кремового супчика використовується легкий варіант соусу бешамель, що робить смак особливо витонченим. У той час як суп-пюре — це просто протерті овочі. Точно невідомо в якій країні народився рецепт крем-супу, але найімовірніше це сталося у Франції. Саме там з’явився знаменитий соус бешамель.

Дивіться також:  Як приготувати шурпу: 9 ситних і поживних рецептів

Грибний суп-пюре зазвичай готують із печериць. Особливий аромат страви надають білі гриби, додані до печерицям. В якості додаткових інгредієнтів потрібні картопля, цибуля, вершки і соус бешамель. У деяких рецептах присутній моркву. Однак для збереження гарного, білосніжного кольору небажано використовувати продукти яскравих кольорів. Для отримання однорідної маси суп протирають через сито або розбивається за допомогою блендера. Перед подачею суп прикрашають зеленню і грибами.

Крем-суп з грибів — це неймовірно смачне і поживне перше блюдо. Відрізняється яскравим смаком, неповторним ароматом і витонченим виглядом. Кращі ресторани високої кухні включають в своє меню крем-суп з грибів. Французька кухня пропонує крем-суп у сімдесяти різних варіантах приготування. Завдяки безлічі переваг, ця страва дуже популярна в багатьох європейських країнах.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7